Yıldız Yangın Söndürme Sistemleri - İzmir

Hakkımızda

1983 Yılında 11 kişilik idari ve teknik kadro ile kurulan şirketimiz bugün 75 kişilik mühendis / teknisyen personeli, 16 araçlık servis ağı ile İzmir’deki üretim tesisi, 5 katlı yönetim binası, 3 katlı sistem satış merkezi ile Marmaris, Antalya şube ve dolum merkezlerimizle imalatımızda olan ürünleri siz değerli Müşterilerimize aracısız ulaştırmakta ve yangın güvenliği konusundaki tüm ihtiyaçlarınızın aynı anda karşılamayı amaçlamaktayız.

TSE-EN ve CE belgeli olarak yangın söndürme cihazları üreten ve bu sektörde İzmir’in İLK ve TEK  imalatçı firması olan YILDIZ YANGIN’ın ISO 9001-2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BVQI (BUREAU VERİTAS) tarafından belgelendirilmiştir.

YILDIZ YANGIN kendini devamlı geliştirmeye yönelik politikası ile  kaliteyi,müşteri memnuniyetini ve büyümeyi hedefleyen bir yönetim politikasına sahiptir. Dinamik ve genç kadrosu, son teknolojik gelişmeyi takip etme gayretini hiç bir zaman bırakmayan imalat bölümü, ve geleceğe yönelik yatırımları ile sektörün önder kuruluşudur. Bugün üretim ve  ARGE alanında  yaptığı  yatırımlarla Türki Cumhuriyetlerin de de yatırım yapan Türkiye’ nin ilk ve tek şirketi olan YILDIZ YANGIN yurt içinde ve yurt dışında geniş bir müşteri yelpazesine  sahiptir.YILDIZ YANGIN sektöründe kaliteli ürün imalatı ve satış sonrası geniş hizmet ağı ile lider olmanın gururunu taşımaktadır.

“YILDIZ YANGIN” ın Azerbaycan’daki yatırımı olan CASPI – YILDIZ 6000 m² lik üretim tesisi ile Orta Asya’nın ve Türki Cumhuriyetlerinin en geniş kapsamlı yangın söndürme araçları üreten ilk ve tek fabrikasıdır.

“ CASPI – YILDIZ” Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Rusya, Kırgızistan ve İran’ da satış merkezleri ile uluslararası pazara TSE, EN ve GOST belgeli kaliteli ürünler ihraç etmektedir.

Gain inspiration from your fellow educators even if your classroom https://en.paperblog.com/looking-for-so-simple-but-efficient-essay-tips-check-these-10-out-2103955/ has maintained a global focus for decades, there is always space to learn from your peers.