Yıldız Yangın

Kurulum ve Devreye Alma

Kurulum ve Devreye Alma

Yangın sistemlerinin tasarım kriterlerine göre projelendirilmesi sonrasında, projelendirmeye uygun olarak uygulamasının yapılması, yapılan tasarımın doğrulanması ve geçerli kılınması kritik öneme sahiptir. Firmamızda kurulum ve devreye alma işlemleri kendi alanında uzman ekiplerimiz tarafından uygulanmaktadır.
Bu kapsamda kurulum ve devreye alma işlemleri tasarımı yapılan söndürme sisteminin ilgili standart ve yönetmelik gerekliliklerini içerecek şekilde kontrol listeleri oluşturularak saha denetim ekiplerimiz tarafından kurulum ve devreye alma aşamalarında kontrol edilerek doğrulaması yapıldıktan sonra geçerli kılınır.
Yangın sistemlerine yapılan yatırımların uzun yıllar kullanılabilir durumda olması için kurulum ve devreye alma sonrasında periyodik kontrol ve bakım işlemlerinin aksatılmadan yapılması esastır. Bu nedenle kurulum ve devreye alma sonrasında yangın sistemleri teknik servis birimimize devredilerek periyodik bakım sözleşmesi ile takip edilmesi sağlanarak güvence altına alınmaktadır.

Teklif Al